DOLAR %
EURO %
GRAM GOLD %
QUARTER G. %
BITCOIN %
BREAKING NEWS
reklam

Karnic

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 15:44

Karnic

 

Karnic, üretimi bir işten ziyade bir tutku haline getiren tam zamanlı profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Ürünlerinin tasarımı ve geliştirilmesiyle ilgilenen bu ekip, ürünlerinin son halini almadan önce detaylı bir süreçten geçer.

Her ürün, boş bir kağıt üzerinde bir konsept taslağından başlar. Taslak daha sonra analiz edilir, rafine edilir ve optimize edilir. Sonrasında bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımı kullanılarak üç boyutlu olarak modellenir. Bu sayede tasarım ekibi, ürünlerinin her ayrıntısını görselleştirebilir, pratikliğini kontrol edebilir ve tasarımı tamamlayabilir.

Karnic, ürünlerine değer vermeyi önemser ve sadece belirli bir kullanıma sınırlamak yerine esnek ve çok amaçlı tasarımlar hedefler. Bunun için çalışma ve analiz yaparak tasarım sürecini tamamlarlar.

Teknolojileri, karmaşık ve çekici şekiller geliştirmelerine, benzersiz bir stil oluşturmalarına, optimum yapısal bütünlüğü sağlamalarına ve üretim süreçlerini optimize etmelerine olanak tanır. Örneğin, yakıt depolarının montajı sadece dakikalar alır çünkü teknelerinin tüm kompozit kiriş sistemine kendinden kilitli şekiller tasarlanmıştır.

Dijital 3D modelleri gerçek fiziksel şekillere dönüştürmek için şirket içi 5 eksenli robotik freze makinesi kullanılır. Bu sayede üretimdeki tekne modelinin tüm bileşenleri için eksiksiz bir negatif takım seti oluşturulur.

Takımlama tamamlandıktan sonra, yeni bir modelin geliştirilmesindeki son aşama, kapsamlı bir şekilde test edilen ve gerektiğinde rafine edilen bir prototipin yapılmasıdır. Bu sayede ürünler, üretim için onaylanmadan önce en iyi seviyeye getirilmiş olur.

Boats Group